SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Żory - Śląsk

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Żory

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów ŻoryBudownictwo, to nie jedynie stawianie obiektów oraz innych budowli, renowacje, czy roboty drogowo-publiczne, niemniej jednak także wyburzenia oraz rozbiórki. Firmą, której warto zaufać jeżeli chodzi o takie działania, jak usuwanie pozostałości budowlanych, jak oraz niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, bądź też wyburzenia jest górnośląska firma ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • budowle kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Żory - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Żory - Koparko-ładowarkiW wypadku poszukiwania usług firmy, która specjalizuje się przede wszystkim, ale nie tylko w robotach ziemnych, to jesteście w słusznym miejscu - naprawdę należałoby skorzystać z firmy ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na obszarze Górnego Śląska, a z opisującej nas aktywności zwykle korzystają Katowice oraz Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie możemy Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Żory

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami ŻoryCzyste chodniki i ulice danego miasta świadczą o jego mieszkańcach. Każdy z nas zapewne chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany ład. W przypadku dróg musimy też oznajmić o bezpieczeństwie. Niestety w pewnych sytuacjach dużo zależne jest od pogody, która przynosi różnorodne problemy oraz trudno w owym czasie utrzymać czystość. W owym czasie należy się zabrać do pracy, jednak by przeprowadzić ją szczegółowo, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa warto skorzystać z ofert firm trudniących się tego rodzaju pracami. Godną polecania będzie tutaj firma ULMAN.

Pośród obszernej oferty przygotowanej przez zespół znajduje się także czyszczenie oraz zamiatanie ulic. Prace obejmują każdy sezon, a te podzielone są na jesienno-zimowy, i wiosenno-letni.

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Żory

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy ŻoryBudownictwo to bez wątpienia jedna z dziedzin, o jakiej wolno ogłosić, że zawsze jest na czasie. Jest i powstaje coraz to więcej firm świadczących profesjonalne usługi budownicze. Z tego wynika, że konsument ma prawo być usatysfakcjonowany z ogromnej możliwości wyboru, jakkolwiek z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na uwadze pragniemy rozwiać Państwa niepewności i zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Świadczymy dużo rzetelnych usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek oraz wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z własnych kontenerów, jakich pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...