SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Wojkowice - Śląsk

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Wojkowice

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów WojkowiceBudownictwo, to nie tylko stawianie budynków i innych budowli, renowacje, lub roboty drogowo-publiczne, ale również wyburzenia i rozbiórki. Jednostką, jakiej warto uwierzyć jeżeli chodzi o takie przedsięwzięcia, jak usuwanie pozostałości budowlanych, jak oraz niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, lub wyburzenia jest górnośląska firma ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • budowle kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,
  • mosty oraz wiadukty,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Wojkowice - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Wojkowice - Koparko-ładowarkiJeśli szukają Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi warto skorzystać z propozycji, jaką ma do przedstawienia korporacja ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na terenie Górnego Śląska, a z naszej działalności z reguły korzystają Katowice oraz Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, które możemy Państwu zaoferować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Wojkowice

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami WojkowiceZadbane chodniki oraz ulice danego miasta świadczą o jego lokatorach. Każdy z nas prawdopodobnie pragnie mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W przypadku dróg musimy także oznajmić o bezpieczeństwie. Niestety w pewnych momentach dużo zależne jest od pogody, jaka przynosi rozmaite kłopoty i trudno wtenczas utrzymać czystość. W owym czasie trzeba się zabrać do pracy, jednak żeby przeprowadzić ją szczegółowo, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa należałoby skorzystać z ofert firm trudniących się tego rodzaju pracami. Godną polecania będzie tutaj jednostka gospodarcza ULMAN.

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Wojkowice

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy WojkowiceBranża budowlana to bez wątpienia jedna z dziedzin, o jakiej wolno powiedzieć, że zawsze jest na czasie. Jest wokół nas coraz większa ilość przedsiębiorstw, jakie zaświadczają budowlane usługi i zajmują się nimi niesłychanie kompetentnie. Z tego wynika, że konsument ma okazję być usatysfakcjonowany z ogromnej możliwości wyboru, jednakowoż z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na uwadze chcemy rozwiać Państwa wątpliwości oraz zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Świadczymy wiele rzetelnych usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z prywatnych kontenerów, jakich pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...