SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Wisła - Śląsk

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Wisła

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy WisłaBranża budowlana to bez zaprzeczania jedna z dziedzin, o której można ogłosić, że zawsze jest na czasie. Istnieje i powstaje coraz to więcej korporacji świadczących profesjonalne usługi budownicze. Z tego wypływa, że kontrahent ma okazję być zadowolony z dużej możliwości wyboru, jednak z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Posiadając to na uwadze pragniemy rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Świadczymy wiele usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z osobistych kontenerów, jakich pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3. Ładowność przy tym wynosi od 4 do 15 ton.

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Wisła - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Wisła - Koparko-ładowarkiW wypadku poszukiwania usług firmy, która specjalizuje się w szczególe, jednak nie tylko w robotach ziemnych, to jesteście w dobrym miejscu - w istocie należałoby skorzystać z firmy ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na obszarze Górnego Śląska, a z opisującej nas działalności w większości wypadków korzystają Katowice i Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie możemy Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Wisła

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów WisłaBudownictwo, to nie jedynie wznoszenie budynków i innych budowli, renowacje, czy roboty drogowo-publiczne, lecz także wyburzenia i rozbiórki. Jednostką, której należałoby uwierzyć jeżeli chodzi o takie działania, jak usuwanie pozostałości budowlanych, jak oraz niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, lub ewentualnie wyburzenia jest górnośląska jednostka gospodarcza ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • budowle kubaturowe,
  • obiekty inżynieryjne,
  • mosty oraz wiadukty,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Wisła

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami WisłaZadbane chodniki i ulice danego miasta świadczą o jego lokatorach. Każdy z nas zapewne pragnie mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W wypadku dróg powinniśmy także powiedzieć o bezpieczeństwie. Niestety nieraz dużo zależne jest od pogody, która daje różne trudności i trudno wtedy utrzymać czystość. Wówczas wypada się zabrać do pracy, jednak aby przeprowadzić ją całkowicie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa warto skorzystać z ofert korporacji trudniących się tego typu pracami. Godną polecania będzie tutaj firma ULMAN.

Propozycja firmy jest niesłychanie szeroka, a wśród niej można odkryć na przykład zamiatanie czy czyszczenie ulic. Prace obejmują każdy sezon, a te podzielone są na jesienno-zimowy, i wiosenno-letni.

Czytaj więcej...