SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Szczyrk - Śląsk

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Szczyrk

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy SzczyrkBudownictwo to bez zaprzeczania jedna z sfer, o której można powiedzieć, że zawsze jest na czasie. Jest wokół nas coraz większa ilość firm, które świadczą budowlane usługi oraz zajmują się nimi wybitnie kompetentnie. Z tego wynika, że klient ma prawo być zadowolony z obszernej możliwości wyboru, ale z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na wzmiance pragniemy rozwiać Państwa niepewności i zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Absorbujemy się w rzeczy samej wielką ilością usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z własnych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Szczyrk - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Szczyrk - Koparko-ładowarkiW wypadku poszukiwania profesjonalnych usług firmy, jaka specjalizuje się przede wszystkim, ale nie tylko w robotach ziemnych, to jesteście w odpowiednim miejscu - ściśle mówiąc należałoby skorzystać z firmy ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na obszarze Górnego Śląska, a z naszej działalności najczęściej korzystają Katowice i Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, które jesteśmy w stanie Państwu zaoferować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Szczyrk

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów SzczyrkBranża budowlana, to nie jedynie wznoszenie budynków oraz innych budowli, renowacje, czy roboty drogowo-publiczne, jednak także wyburzenia oraz rozbiórki. Jedną z takich firm trudniących się eliminowaniem pozostałości po procesie budowlanym, jak i niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, lub wyburzenia jest górnośląska firma ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • budowle kubaturowe,
  • obiekty inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Szczyrk

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami SzczyrkO mieszkańcach danego miasta świadczy czystość, a w związku z tym na przykład czyste ulice i chodniki. Każdy z nas pewnie chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W wypadku dróg powinniśmy również powiedzieć o bezpieczeństwie. Trudno niemniej jednak jest utrzymać ład, albowiem nie zawsze mamy wpływ na to, co ma okazję nam przynieść pogoda. Wtenczas wypada się zabrać do pracy, ale by przeprowadzić ją dogłębnie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na dopuszczalne na drogach niebezpieczeństwa należałoby skorzystać z ofert firm trudniących się tego typu pracami. Godną polecania będzie tutaj jednostka gospodarcza ULMAN.

Czytaj więcej...