SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Szczekociny - Śląsk

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Szczekociny - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Szczekociny - Koparko-ładowarkiW wypadku poszukiwania usług firmy, która specjalizuje się w szczególe, lecz nie tylko w robotach ziemnych, to jesteście w słusznym miejscu - w rzeczy samej należałoby skorzystać z firmy ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na obszarze Górnego Śląska, a z naszej działalności zazwyczaj korzystają Katowice oraz Mikołów, w jakim to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie możemy Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Szczekociny

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami SzczekocinyCzyste chodniki i ulice danego miasta zaświadczają o jego lokatorach. Każdy z nas pewnie chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W przypadku dróg powinniśmy także oznajmić o bezpieczeństwie. Trudno jednak jest utrzymać ład, bo nie zawsze mamy wpływ na to, co ma okazję nam przynieść aura. Wtenczas trzeba się zabrać do pracy, niemniej jednak aby przeprowadzić ją od początku do końca, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa warto skorzystać z ofert firm trudniących się tego typu pracami. Godną polecania będzie tu jednostka gospodarcza ULMAN.

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Szczekociny

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy SzczekocinyBranża budowlana to bez zaprzeczania jedna z dyscyplin, o jakiej można oznajmić, że zawsze jest na czasie. Jest dookoła nas coraz większa ilość firm, jakie świadczą budowlane usługi oraz zajmują się nimi niezmiernie profesjonalnie. Z tego wynika, że kontrahent ma prawo być zadowolony z gigantycznej możliwości wyboru, jednakowoż z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na uwadze chcemy rozwiać Państwa niepewności oraz zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Zajmujemy się właściwie gigantyczną ilością usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z własnych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Szczekociny

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów SzczekocinyBranża budowlana, to nie jedynie wznoszenie obiektów i innych budowli, renowacje, lub roboty drogowo-publiczne, lecz także wyburzenia i rozbiórki. Jednostką, jakiej warto uwierzyć jeśli chodzi o takie przedsięwzięcia, jak eliminowanie pozostałości budowniczych, jak i niszczeniem budynków przeznaczonych do rozbiórki, bądź wyburzenia jest górnośląska korporacja ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • budowle kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,
  • mosty i wiadukty,

Czytaj więcej...