SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Świętochłowice - Śląsk

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Świętochłowice - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Świętochłowice - Koparko-ładowarkiW przypadku poszukiwania profesjonalnych usług firmy, która specjalizuje się przede wszystkim, jednakowoż nie tylko w robotach ziemnych, to jesteście w dobrym miejscu - właściwie warto skorzystać z firmy ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na obszarze Górnego Śląska, a z należącej do nas aktywności zwykle korzystają Katowice oraz Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie jesteśmy w stanie Państwu zaoferować to:

  • wykopy,
  • nasypy,

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Świętochłowice

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów ŚwiętochłowiceBudownictwo, to nie jedynie stawianie budynków oraz innych budowli, remonty, czy roboty drogowo-publiczne, ale także wyburzenia oraz rozbiórki. Jednostką, jakiej warto uwierzyć jeśli chodzi o takie przedsięwzięcia, jak usuwanie pozostałości budowniczych, jak oraz niszczeniem budynków przeznaczonych do rozbiórki, lub wyburzenia jest górnośląska jednostka gospodarcza ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • budowle kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Świętochłowice

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami ŚwiętochłowiceCzyste chodniki oraz ulice danego miasta świadczą o jego lokatorach. Każdy z nas prawdopodobnie pragnie mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany ład. W wypadku dróg powinniśmy też powiedzieć o bezpieczeństwie. Niestety czasem wiele zależne jest od pogody, która przynosi różne komplikacje oraz trudno wówczas utrzymać czystość. W owym czasie trzeba się zabrać do pracy, jednak aby przeprowadzić ją całkowicie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na dopuszczalne na drogach niebezpieczeństwa warto skorzystać z ofert korporacji trudniących się tego rodzaju pracami. Godną polecania będzie tu korporacja ULMAN.

Pośród obszernej oferty przygotowanej przez zespół znajduje się też czyszczenie i zamiatanie ulic.

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Świętochłowice

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy ŚwiętochłowiceBranża budowlana to bez wątpienia jedna z dyscyplin, o której wolno powiedzieć, że zawsze jest na czasie. Jest i powstaje coraz więcej firm świadczących profesjonalne usługi budowlane. Z tego wypływa, że klient ma okazję być usatysfakcjonowany z gigantycznej możliwości wyboru, jednakowoż z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na wzmiance chcemy rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Zaświadczamy wiele rzetelnych usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z własnych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...