SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Skoczów - Śląsk

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Skoczów

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy SkoczówBranża budowlana to bez zaprzeczania jedna z dziedzin, o jakiej wolno powiedzieć, że zawsze jest na czasie. Jest wokół nas coraz pokaźniejsza ilość firm, które świadczą budowlane usługi i absorbują się nimi niezwykle kompetentnie. Z tego wypływa, że kontrahent ma prawo być zadowolony z dużej możliwości wyboru, jakkolwiek z drugiej strony może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na wzmiance pragniemy rozwiać Państwa niepewności i zachęcić do zainteresowania się usługami firmy ULMAN.

Zajmujemy się w rzeczy samej ogromną ilością usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z osobistych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Skoczów - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Skoczów - Koparko-ładowarkiJeśli poszukują Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi warto skorzystać z propozycji, którą ma do przedstawienia jednostka gospodarcza ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na terenie Górnego Śląska, a z naszej działalności z reguły korzystają Katowice oraz Mikołów, w jakim to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie możemy Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Skoczów

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów SkoczówBranża budowlana, to nie tylko wznoszenie obiektów i innych budowli, remonty, czy roboty drogowo-publiczne, jakkolwiek również wyburzenia i rozbiórki. Jednostką, której należałoby uwierzyć jeśli chodzi o takie działania, jak eliminowanie pozostałości budowniczych, jak i niszczeniem budynków przeznaczonych do rozbiórki, czy też wyburzenia jest górnośląska korporacja ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • obiekty kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,
  • mosty i wiadukty,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Skoczów

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami SkoczówCzyste chodniki i ulice danego miasta zaświadczają o jego lokatorach. Każdy z nas pewnie chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W wypadku dróg powinniśmy również powiedzieć o bezpieczeństwie. Trudno jednak jest utrzymać ład, bo nie zawsze mamy wpływ na to, co ma okazję nam przynieść aura. Wtedy trzeba się zabrać do pracy, lecz by przeprowadzić ją szczegółowo, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa należałoby skorzystać z ofert firm trudniących się tego rodzaju pracami. Godną polecania będzie tutaj korporacja ULMAN.

Oferta firmy jest niezwykle szeroka, a wśród niej można odnaleźć na przykład zamiatanie czy czyszczenie ulic.

Czytaj więcej...