SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Rydułtowy - Śląsk

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Rydułtowy

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy RydułtowyBudownictwo to bez zaprzeczania jedna z dyscyplin, o której można ogłosić, że zawsze jest na czasie. Jest wokół nas coraz pokaźniejsza ilość przedsiębiorstw, które zaświadczają budowlane usługi oraz zajmują się nimi bardzo kompetentnie. Z tego wynika, że konsument ma okazję być zadowolony z gigantycznej możliwości wyboru, jednakowoż z drugiej strony może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Posiadając to na wzmiance pragniemy rozwiać Państwa niepewności oraz zachęcić do zainteresowania się usługami firmy ULMAN.

Zaświadczamy wiele rzetelnych usług budowniczych, a jedną z nich jest załadunek oraz wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z osobistych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3. Ładowność przy tym wynosi od 4 do 15 ton.

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Rydułtowy - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Rydułtowy - Koparko-ładowarkiJeśli szukają Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi należałoby skorzystać z propozycji, którą ma do przedstawienia firma ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na terenie Górnego Śląska, a z prowadzonej przez nas działalności zwykle korzystają Katowice i Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, które możemy Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Rydułtowy

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów RydułtowyBranża budowlana, to nie tylko wznoszenie obiektów i innych budowli, remonty, czy roboty drogowo-publiczne, lecz również wyburzenia oraz rozbiórki. Jedną z takich firm trudniących się eliminowaniem pozostałości po procesie budowlanym, jak i niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, bądź wyburzenia jest górnośląska jednostka gospodarcza ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • obiekty kubaturowe,
  • obiekty inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Rydułtowy

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami RydułtowyZadbane chodniki oraz ulice danego miasta zaświadczają o jego mieszkańcach. Każdy z nas zapewne chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W przypadku dróg powinniśmy też ogłosić o bezpieczeństwie. Trudno niemniej jednak jest utrzymać ład, gdyż nie zawsze mamy wpływ na to, co ma prawo nam przynieść pogoda. W owym czasie trzeba się zabrać do pracy, jakkolwiek by przeprowadzić ją dokładnie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa warto skorzystać z ofert firm trudniących się tego typu pracami. Godną polecania będzie tu korporacja ULMAN.

Oferta firmy jest niezwykle szeroka, a wśród niej wolno odszukać na przykład zamiatanie czy czyszczenie ulic. Prace obejmują każdy sezon, a te podzielone są na jesienno-zimowy, i wiosenno-letni.

Czytaj więcej...