SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Radzionków - Śląsk

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Radzionków

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy RadzionkówBranża budowlana to bez wątpienia jedna z sfer, o której wolno oznajmić, że zawsze jest na czasie. Jest dookoła nas coraz większa ilość firm, jakie zaświadczają budowlane usługi i absorbują się nimi wybitnie profesjonalnie. Z tego wypływa, że konsument może być usatysfakcjonowany z obszernej możliwości wyboru, lecz z drugiej strony może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na uwadze chcemy rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Zaświadczamy wiele profesjonalnych usług budowniczych, a jedną z nich jest załadunek oraz wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z prywatnych kontenerów, jakich pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3. Ładowność przy tym wynosi od 4 do 15 ton.

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Radzionków - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Radzionków - Koparko-ładowarkiJeśli wyszukują Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi należałoby skorzystać z propozycji, jaką ma do przedstawienia firma ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na terenie Górnego Śląska, a z opisującej nas działalności przeważnie korzystają Katowice i Mikołów, w jakim to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, które jesteśmy w stanie Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Radzionków

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów RadzionkówBranża budowlana, to nie tylko stawianie budynków oraz innych budowli, renowacje, czy roboty drogowo-publiczne, jednak również wyburzenia i rozbiórki. Jedną z takich firm trudniących się usuwaniem pozostałości po procesie budowlanym, jak oraz niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, czy też wyburzenia jest górnośląska korporacja ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • obiekty kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,
  • mosty i wiadukty,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Radzionków

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami RadzionkówO lokatorach danego miasta zaświadcza czystość, a w następstwie tego na przykład czyste ulice oraz chodniki. Każdy z nas prawdopodobnie pragnie mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W przypadku dróg musimy też oznajmić o bezpieczeństwie. Niestety czasami dużo zależne jest od pogody, która daje różnorodne kłopoty oraz trudno wtenczas utrzymać czystość. Wtedy trzeba się zabrać do pracy, lecz aby przeprowadzić ją wnikliwie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa należałoby skorzystać z ofert firm trudniących się tego rodzaju pracami. Godną polecania będzie tu korporacja ULMAN.

Czytaj więcej...