SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Mikołów - Śląsk

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Mikołów

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami MikołówJeśli interesują Państwa usługi obejmujące czyszczenie i sprzątanie ulic, podwórek, placów przyzakładowych, czy parkingów warto zaintrygować się propozycją górnośląskiej firmy ULMAN. Z jakiej przyczyny firma Ulman?

Przede wszystkim dysponujemy odpowiednim sprzętem do tego rodzaju prac i działamy na znaczącym obszarze, wielokrotnie w trudno dostępnym terenie. Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że będziecie mogli skorzystać z nich zarówno jesienią jak oraz zimą - o każdej porze roku jesteśmy do dyspozycji. Działamy także w czasie wiosennym i jesiennym. W pracy nieraz używamy samochodów ze specjalistycznym sprzętem określonego przeznaczenia.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Mikołów

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów MikołówBranża budowlana, to nie jedynie wznoszenie obiektów oraz innych budowli, renowacje, lub roboty drogowo-publiczne, jednakowoż również wyburzenia i rozbiórki. Jedną z takich korporacji trudniących się eliminowaniem pozostałości po procesie budowlanym, jak i niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, bądź też wyburzenia jest górnośląska korporacja ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • obiekty kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Mikołów - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Mikołów - Koparko-ładowarkiJeśli poszukują Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi należałoby skorzystać z propozycji, jaką ma do przedstawienia firma ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na obszarze Górnego Śląska, a z opisującej nas aktywności zazwyczaj korzystają Katowice oraz Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie jesteśmy w stanie Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Mikołów

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy MikołówBudownictwo to bez kwestionowania jedna z dziedzin, o jakiej można ogłosić, że zawsze jest na czasie. Jest i powstaje coraz to więcej korporacji świadczących usługi budowlane. Z tego wypływa, że konsument ma prawo być zadowolony z gigantycznej możliwości wyboru, jednak z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Posiadając to na wzmiance pragniemy rozwiać Państwa niepewności i zachęcić do zainteresowania się usługami firmy ULMAN.

Świadczymy wiele profesjonalnych usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek oraz wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z własnych kontenerów, jakich pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...