SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Katowice - Śląsk

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Katowice

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami KatowiceZadbane chodniki i ulice danego miasta świadczą o jego lokatorach. Każdy z nas zapewne chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W wypadku dróg musimy również oznajmić o bezpieczeństwie. Trudno jednakże jest utrzymać ład, ponieważ nie zawsze mamy wpływ na to, co ma prawo nam przynieść aura. Wówczas należy się zabrać do pracy, jakkolwiek aby przeprowadzić ją dokumentnie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa warto skorzystać z ofert korporacji trudniących się tego rodzaju pracami. Godną polecania będzie tu jednostka gospodarcza ULMAN.

Wśród szerokiej oferty przygotowanej przez zespół znajduje się również czyszczenie i zamiatanie ulic. Prace obejmują każdy sezon, a te podzielone są na jesienno-zimowy, i wiosenno-letni.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Katowice

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów KatowiceBudownictwo, to nie jedynie stawianie obiektów i innych budowli, remonty, lub roboty drogowo-publiczne, jednak również wyburzenia oraz rozbiórki. Jednostką, jakiej należałoby zaufać jeżeli chodzi o takie działania, jak usuwanie pozostałości budowlanych, jak i niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, bądź też wyburzenia jest górnośląska firma ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • budowle kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Katowice - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Katowice - Koparko-ładowarkiJeżeli wyszukują Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi warto skorzystać z propozycji, którą ma do przedstawienia firma ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na terenie Górnego Śląska, a z opisującej nas działalności z reguły korzystają Katowice oraz Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie jesteśmy w stanie Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Katowice

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy KatowiceBranża budowlana to bez negowania jedna z dyscyplin, o jakiej wolno powiedzieć, że zawsze jest na czasie. Istnieje oraz powstaje coraz to więcej korporacji świadczących profesjonalne usługi budowlane. Z tego wypływa, że kontrahent może być usatysfakcjonowany z kolosalnej możliwości wyboru, niemniej jednak z drugiej strony może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Posiadając to na uwadze pragniemy rozwiać Państwa wątpliwości oraz zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Zajmujemy się de facto wielką ilością usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z własnych kontenerów, jakich pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...