SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Imielin - Śląsk

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Imielin - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Imielin - Koparko-ładowarkiJeżeli wypatrują Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi należałoby skorzystać z propozycji, jaką ma do przedstawienia jednostka gospodarcza ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na obszarze Górnego Śląska, a z naszej działalności w większości wypadków korzystają Katowice oraz Mikołów, w jakim to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie jesteśmy w stanie Państwu zaoferować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Imielin

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami ImielinCzyste chodniki i ulice danego miasta zaświadczają o jego lokatorach. Każdy z nas prawdopodobnie chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W wypadku dróg powinniśmy również powiedzieć o bezpieczeństwie. Niestety niekiedy dużo zależne jest od pogody, jaka przynosi rozmaite problemy oraz trudno wtedy utrzymać czystość. Wtedy należy się zabrać do pracy, jednakowoż aby przeprowadzić ją dogłębnie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa należałoby skorzystać z ofert korporacji trudniących się tego rodzaju pracami. Godną polecania będzie tu firma ULMAN.

Oferta firmy jest niesłychanie szeroka, a wśród niej wolno odszukać na przykład zamiatanie czy czyszczenie ulic.

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Imielin

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy ImielinBranża budowlana to bez negowania jedna z sfer, o jakiej wolno powiedzieć, że zawsze jest na czasie. Jest wokół nas coraz pokaźniejsza ilość firm, jakie zaświadczają budowlane usługi i zajmują się nimi niesłychanie profesjonalnie. Z tego wypływa, że kontrahent ma prawo być zadowolony z ogromnej możliwości wyboru, niemniej jednak z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na uwadze chcemy rozwiać Państwa niepewności oraz zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Zajmujemy się w gruncie rzeczy dużą ilością usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek oraz wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z własnych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Imielin

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów ImielinBranża budowlana, to nie jedynie stawianie obiektów oraz innych budowli, remonty, lub roboty drogowo-publiczne, niemniej jednak też wyburzenia i rozbiórki. Firmą, której należałoby zaufać jeżeli chodzi o takie działania, jak eliminowanie pozostałości budowlanych, jak oraz niszczeniem budynków przeznaczonych do rozbiórki, lub ewentualnie wyburzenia jest górnośląska korporacja ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • budowle kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,
  • mosty i wiadukty,

Czytaj więcej...