SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Gliwice - Śląsk

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Gliwice

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami GliwiceJeżeli interesują Państwa usługi obejmujące czyszczenie i porządkowanie ulic, podwórek, placów przyzakładowych, czy parkingów należałoby zainteresować się ofertą górnośląskiej firmy ULMAN. Czemu jednostka gospodarcza Ulman?

Odpowiedzi mogą być róże, jednakowoż najistotniejsze jest to, iż dysponujemy w rzeczy samej właściwym, wyspecjalizowanym, najlepszej jakości i bezpiecznym sprzętem niezbędnym do tego typu prac. Decydując się na nasze profesjonalne usługi możecie mieć pewność, że będziecie mogli skorzystać z nich zarówno jesienią jak oraz zimą - o każdej porze roku jesteśmy do dyspozycji. Funkcjonujemy także w czasie wiosennym oraz jesiennym.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Gliwice

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów GliwiceBranża budowlana, to nie jedynie stawianie obiektów oraz innych budowli, remonty, lub roboty drogowo-publiczne, jednakowoż również wyburzenia i rozbiórki. Jednostką, której warto uwierzyć jeżeli chodzi o takie przedsięwzięcia, jak eliminowanie pozostałości budowlanych, jak i niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, bądź wyburzenia jest górnośląska korporacja ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe zawierają:

  • budowle kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,
  • mosty i wiadukty,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Gliwice - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Gliwice - Koparko-ładowarkiW przypadku poszukiwania profesjonalnych usług firmy, która specjalizuje się w szczególe, lecz nie tylko w robotach ziemnych, to jesteście w słusznym miejscu - w gruncie rzeczy warto skorzystać z firmy ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na obszarze Górnego Śląska, a z prowadzonej przez nas aktywności przeważnie korzystają Katowice i Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, które możemy Państwu zaoferować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Gliwice

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy GliwiceZazwyczaj w przypadku prac budowlanych w największym stopniu istotnym kłopotem jest gruz, jakiego trudno się pozbyć. Nieraz jest on przeszkodą przy sprawnym kontynuowaniu budowy. Wskutek tego czy też na prywatną rękę, bądź również przy wsparciu innych pozbywamy się odpadów wywożąc je. Żeby taki gruz szybko, sprawnie i bezproblemowo usunąć niebezużyteczne jest w głównej mierze skorzystanie z odpowiednich maszyn czy kontenerów na gruz.

Najpoprawniej skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy, jaka wie o co chodzi oraz jak wszystko sprawnie zrealizować. I wskutek tego także pragniemy Państwa zachęcić do skorzystania z oferty spółki ULMAN.

Czytaj więcej...