SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Dąbrowa Górnicza - Śląsk

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Dąbrowa Górnicza

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Dąbrowa GórniczaBranża budowlana to bez zaprzeczania jedna z sfer, o jakiej można oznajmić, że zawsze jest na czasie. Istnieje i powstaje coraz więcej korporacji świadczących usługi budowlane. Z tego wypływa, że kontrahent ma prawo być zadowolony z gigantycznej możliwości wyboru, jednakowoż z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Posiadając to na wzmiance chcemy rozwiać Państwa niepewności i zachęcić do zainteresowania się usługami przedsiębiorstwa ULMAN.

Świadczymy wiele profesjonalnych usług budowniczych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z osobistych kontenerów, jakich pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Dąbrowa Górnicza

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Dąbrowa GórniczaO mieszkańcach danego miasta zaświadcza czystość, a w związku z tym na przykład czyste ulice oraz chodniki. Każdy z nas zapewne chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany porządek. W wypadku dróg musimy także powiedzieć o bezpieczeństwie. Trudno jednakże jest utrzymać ład, bo nie zawsze mamy wpływ na to, co ma okazję nam przynieść pogoda. W owym czasie wypada się zabrać do pracy, jakkolwiek aby przeprowadzić ją wnikliwie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na możliwe na drogach niebezpieczeństwa należałoby skorzystać z ofert firm trudniących się tego typu pracami. Godną polecania będzie tu jednostka gospodarcza ULMAN.

Propozycja firmy jest niezmiernie szeroka, a wśród niej wolno odnaleźć na przykład zamiatanie czy czyszczenie ulic. Prace obejmują każdy sezon, a te podzielone są na jesienno-zimowy, oraz wiosenno-letni.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Dąbrowa Górnicza

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Dąbrowa GórniczaBudownictwo, to nie jedynie stawianie obiektów i innych budowli, renowacje, czy roboty drogowo-publiczne, jednak również wyburzenia i rozbiórki. Jedną z takich firm trudniących się usuwaniem pozostałości po procesie budowlanym, jak oraz niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, czy też wyburzenia jest górnośląska jednostka gospodarcza ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • obiekty kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Dąbrowa Górnicza - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Dąbrowa Górnicza - Koparko-ładowarkiW wypadku poszukiwania usług firmy, która specjalizuje się w głównej mierze, lecz nie tylko w robotach ziemnych, to jesteście w słusznym miejscu - właściwie należałoby skorzystać z firmy ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na terenie Górnego Śląska, a z należącej do nas aktywności na ogół korzystają Katowice oraz Mikołów, w jakim to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie możemy Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...