SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Czechowice-Dziedzice - Śląsk

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Czechowice-Dziedzice

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Czechowice-DziedziceJeśli interesują Państwa profesjonalne usługi obejmujące czyszczenie oraz sprzątanie ulic, podwórek, placów przyzakładowych, czy parkingów należałoby zaciekawić się propozycją górnośląskiej firmy ULMAN. Z jakiego powodu nasza oferta jest godna polecenia?

Odpowiedzi mogą być róże, jednak najważniejsze jest to, iż dysponujemy rzeczywiście poprawnym, wyspecjalizowanym, najwyższej jakości oraz bezpiecznym sprzętem niezbędnym do tego typu prac. Nasze usługi obejmują również sezon letni, jak i zimowy. Funkcjonujemy również w czasie wiosennym oraz jesiennym. W pracy w wielu przypadkach używamy samochodów ze specjalistycznym sprzętem określonego przeznaczenia.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Czechowice-Dziedzice

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Czechowice-DziedziceBranża budowlana, to nie jedynie wznoszenie obiektów oraz innych budowli, remonty, lub roboty drogowo-publiczne, lecz też wyburzenia i rozbiórki. Jednostką, której warto zaufać jeśli chodzi o takie działania, jak usuwanie pozostałości budowniczych, jak i niszczeniem budynków przeznaczonych do rozbiórki, bądź też wyburzenia jest górnośląska firma ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • budowle kubaturowe,
  • budowle inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Czechowice-Dziedzice - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Czechowice-Dziedzice - Koparko-ładowarkiJeśli dany inwestor planuje jakiekolwiek prace budownicze, to położenie fundamentów pod w następnej kolejności stawiany obiekt, czy także pociągnięcie kanalizacji kojarzy się z wykopami, jakie należy zrealizować przy wsparciu właściwego sprzętu. Do tego celu należałoby wynająć firmę, która to zajmuje się tego rodzaju pracami.

ULMAN to przedsiębiorstwo, jakie ma okazję wspomóc w każdej pracy połączonej z robotami ziemnymi. Dysponujemy efektywnymi i nowoczesnymi machinami, a również wykwalifikowaną kadrą pracobiorców, znających się na sprzęcie oraz perfekcyjnie radzących sobie w terenie.

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Czechowice-Dziedzice

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Czechowice-DziedziceBranża budowlana to bez negowania jedna z dziedzin, o jakiej można oznajmić, że zawsze jest na czasie. Jest dookoła nas coraz większa ilość firm, które zaświadczają budowlane usługi oraz zajmują się nimi nadzwyczaj kompetentnie. Z tego wynika, że kontrahent może być zadowolony z obszernej możliwości wyboru, ale z drugiej strony może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Posiadając to na uwadze pragniemy rozwiać Państwa niepewności oraz zachęcić do zainteresowania się usługami firmy ULMAN.

Zaświadczamy wiele rzetelnych usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z prywatnych kontenerów, jakich pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3. Ładowność przy tym wynosi od 4 do 15 ton.

Czytaj więcej...