SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Cieszyn - Śląsk

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Cieszyn - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Cieszyn - Koparko-ładowarkiW przypadku poszukiwania profesjonalnych usług firmy, jaka specjalizuje się w głównej mierze, jednakowoż nie tylko w robotach ziemnych, to jesteście w odpowiednim miejscu - faktycznie należałoby skorzystać z firmy ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na obszarze Górnego Śląska, a z opisującej nas działalności przeważnie korzystają Katowice i Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, które możemy Państwu zaproponować to:

  • wykopy,
  • nasypy,

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Cieszyn

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy CieszynBudownictwo to bez wątpienia jedna z dyscyplin, o jakiej można oznajmić, że zawsze jest na czasie. Jest dookoła nas coraz większa ilość przedsiębiorstw, jakie zaświadczają budowlane usługi oraz zajmują się nimi niezwykle profesjonalnie. Z tego wypływa, że konsument ma okazję być usatysfakcjonowany z obszernej możliwości wyboru, lecz z drugiej witryny może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na wzmiance chcemy rozwiać Państwa niepewności oraz zachęcić do zainteresowania się usługami firmy ULMAN.

Absorbujemy się ściśle mówiąc obszerną ilością usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z prywatnych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3. Ładowność przy tym wynosi od 4 do 15 ton.

Czytaj więcej...

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Cieszyn

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami CieszynJeśli intrygują Państwa profesjonalne usługi obejmujące czyszczenie i porządkowanie ulic, podwórek, placów przyzakładowych, lub parkingów należałoby zaciekawić się ofertą górnośląskiej firmy ULMAN. Czemu stworzona przez nas oferta jest warta polecenia?

Przede wszystkim dysponujemy słusznym ekwipunkiem do tego rodzaju prac oraz funkcjonujemy na gigantycznym obszarze, w szeregu przypadków w trudno dostępnym terenie. Nasze usługi obejmują również sezon letni, jak i zimowy. Funkcjonujemy także w czasie wiosennym i jesiennym. W pracy w szeregu przypadków używamy samochodów ze specjalistycznym ekwipunkiem określonego przeznaczenia.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Cieszyn

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów CieszynBranża budowlana, to nie jedynie stawianie obiektów oraz innych budowli, remonty, czy roboty drogowo-publiczne, jakkolwiek również wyburzenia i rozbiórki. Jedną z takich korporacji trudniących się usuwaniem pozostałości po procesie budowlanym, jak i niszczeniem budynków przeznaczonych do rozbiórki, bądź wyburzenia jest górnośląska firma ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • budowle kubaturowe,
  • obiekty inżynieryjne,
  • mosty i wiadukty,

Czytaj więcej...