SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Bytom - Śląsk

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Bytom

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami BytomJeśli intrygują Państwa profesjonalne usługi obejmujące czyszczenie oraz sprzątanie ulic, podwórek, placów przyzakładowych, czy parkingów należałoby zaintrygować się ofertą górnośląskiej firmy ULMAN. Dlaczego nasza propozycja jest godna polecenia?

Odpowiedzi mogą być róże, jednakowoż najważniejsze jest to, że dysponujemy naprawdę należytym, wyspecjalizowanym, najlepszej jakości oraz bezpiecznym ekwipunkiem niezbędnym do tego rodzaju prac. Nasze usługi obejmują zarówno sezon letni, jak oraz zimowy. Funkcjonujemy też w czasie wiosennym oraz jesiennym. W pracy w wielu przypadkach używamy samochodów ze specjalistycznym oprzyrządowaniem określonego przeznaczenia.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Bytom

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów BytomBudownictwo, to nie tylko stawianie obiektów oraz innych budowli, remonty, czy roboty drogowo-publiczne, jednakowoż też wyburzenia oraz rozbiórki. Jedną z takich firm trudniących się usuwaniem pozostałości po procesie budowlanym, jak oraz niszczeniem budynków przeznaczonych do rozbiórki, lub wyburzenia jest górnośląska korporacja ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • budowle kubaturowe,
  • obiekty inżynieryjne,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Bytom - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Bytom - Koparko-ładowarkiJeśli wypatrują Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi należałoby skorzystać z propozycji, którą ma do przedstawienia jednostka gospodarcza ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na obszarze Górnego Śląska, a z prowadzonej przez nas działalności na ogół korzystają Katowice oraz Mikołów, w jakim to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie możemy Państwu zaoferować to:

  • wykopy,
  • nasypy,

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Bytom

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy BytomBudownictwo to bez kwestionowania jedna z sfer, o jakiej wolno oznajmić, że zawsze jest na czasie. Jest oraz powstaje coraz więcej firm zaświadczających usługi budownicze. Z tego wynika, że kontrahent ma prawo być usatysfakcjonowany z ogromnej możliwości wyboru, lecz z drugiej strony może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na uwadze chcemy rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do zainteresowania się usługami firmy ULMAN.

Zajmujemy się właściwie wielką ilością usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z osobistych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3.

Czytaj więcej...