SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH

WSZELKIE WYKOPY - USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI - KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY I ROZBIÓRKI - WYBURZENIA ŚLĄSK I OKOLICE

Wywóz gruzu z budowy, przebudowy, rozbiórki. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 880 708 520.
Wyburzenia i rozbiórki budynków oraz wszelkich obiektów. ZAWSZE na czas - Zadzwoń 511 572 158.
Usługi koparkami i koparko-ładowarkami. ATRAKCYJNE ceny usług - Zadzwoń 511 572 158.
Kontenery na gruz. WYNAJEM i transport.  Możliwość załadunku - Zadzwoń 880 708 520.
Czyszczenie i zamiatanie ulic, parkingów i placów ZAMIATARKAMI. - Zadzwoń 880 708 520.

Bieruń - Śląsk

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami Bieruń

Czyszczenie i zamiatanie ulic zamiatarkami BieruńO mieszkańcach danego miasta zaświadcza czystość, a wobec tego na przykład czyste ulice oraz chodniki. Każdy z nas zapewne chce mieszkać w miejscu, gdzie jest zachowany ład. W przypadku dróg powinniśmy też powiedzieć o bezpieczeństwie. Trudno jednak jest utrzymać ład, albowiem nie zawsze mamy wpływ na to, co może nam przynieść pogoda. W owym czasie należy się zabrać do pracy, jakkolwiek żeby przeprowadzić ją dogłębnie, mniejszym nakładem sił, w możliwie krótszym czasie, a przy tym nie narażając się na dopuszczalne na drogach niebezpieczeństwa należałoby skorzystać z ofert korporacji trudniących się tego typu pracami. Godną polecania będzie tu jednostka gospodarcza ULMAN.

Czytaj więcej...

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów Bieruń

Wyburzenia i rozbiórki budynków, obiektów BieruńBudownictwo, to nie tylko stawianie budynków i innych budowli, renowacje, czy roboty drogowo-publiczne, ale także wyburzenia i rozbiórki. Firmą, jakiej warto uwierzyć jeśli chodzi o takie działania, jak usuwanie pozostałości budowlanych, jak oraz niszczeniem obiektów przeznaczonych do rozbiórki, bądź też wyburzenia jest górnośląska jednostka gospodarcza ULMAN.

Kompleksowe roboty rozbiórkowe obejmują:

  • budowle kubaturowe,
  • obiekty inżynieryjne,
  • mosty oraz wiadukty,

Czytaj więcej...

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Bieruń - Koparko-ładowarki

Roboty i prace ziemne, wynajem koparki Bieruń - Koparko-ładowarkiJeśli szukają Państwo solidnej firmy trudniącej się robotami ziemnymi warto skorzystać z propozycji, którą ma do przedstawienia firma ULMAN. Jesteśmy przedsiębiorstwem funkcjonującym na obszarze Górnego Śląska, a z naszej aktywności zwykle korzystają Katowice oraz Mikołów, w którym to znajduje się siedziba firmy.

Roboty, jakie możemy Państwu zaoferować to:

  • wykopy,
  • nasypy,
  • melioracje,

Czytaj więcej...

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy Bieruń

Kontenery na gruz i wywóz gruzu z budowy BieruńBranża budowlana to bez negowania jedna z dyscyplin, o której można powiedzieć, że zawsze jest na czasie. Jest wokół nas coraz pokaźniejsza ilość firm, jakie świadczą budowlane usługi oraz zajmują się nimi nadzwyczaj kompetentnie. Z tego wynika, że klient może być usatysfakcjonowany z gigantycznej możliwości wyboru, ale z drugiej strony może zachodzić w głowę, z której oferty ma skorzystać. Mając to na wzmiance pragniemy rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do zainteresowania się usługami firmy ULMAN.

Zajmujemy się w istocie gigantyczną ilością usług budowlanych, a jedną z nich jest załadunek i wywóz gruzu z placu budowy. Korzystamy przy tym z własnych kontenerów, których pojemność waha się od 5,5 m3 do aż 24 m3. Ładowność przy tym wynosi od 4 do 15 ton.

Czytaj więcej...